DİGİTÜRK ANTAKYA BAYİİ

 

Giriş paketini ayda 11,99 TL’ye izleyebilirsiniz.
Üzerine 1 keyif paketi (aylık 15,99 TL) alırsanız özel kurulum fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

 

Bu hizmet dahilinde, 11,99 TL’lik Giriş Paketine taahhüt verilmesi durumunda iç kurulum ücretsizdir. Aktivasyon bedeli 40 TL’dir.
15,99 TL’lik (Giriş paketi + 1 Keyif Paketi) ya da 19,99 TL’lik (Giriş paketi + 2 Keyif Paketi) paketlere taahhüt verilmesi durumunda kurulum ücretsiz ve aktivasyon bedeli 30 TL’dir. Ayrıca 19,99TL’lik (Giriş paketi + 2 Keyif Paketi) Paket’e üye olursanız2012 – 2013 SporToto Superlig sezonu başladığında ilk ay Lig TV ve tüm Keyif Paketleri açık olur!*
*Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebileceklerdir.
Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir , belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

 

Digiturk uydu alıcısı taahhüt süresi sonunda üyenin olur. Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk Eutelsat paketleri izlenebilir. Taahhüt süresi sonunda müşteri hizmetlerini arayarak uydu alıcınızı diğer uydulara da açtırabilirsiniz. Süper Lig Sezonluk Paket

Süper Lig Paketi ile sezonun tüm maçları şimdi 20TL indirimle 199,99TL! 
Üstelik Premier Lig, Beko Basketbol Ligi ve Penthouse HD’yi Premium Paket
hediyesi ile 2 ay ücretsiz izle! Dilersen 10 taksit imkanıyla bu pakete sahip olabilirsin.

 

mersin digitürk bayii-servis-kurulum-ödeme   TEL—- gsm 0534 356 77 45 Digitürk Satış Servis Nakil Kurulum

 

Daha çok film ve dizi  için Digitürk film ve dizi paketinde daha çok keyif. Film ve dizi keyfindenhayatta vazgeçemeyenlere. Sectiğiniz en az 2 Keyif Paketi’ nin üzerine ister Film ister Dizi Paketi’ ni yada ikisini birden seçin,  sectiğinizi ödeyin.  
 
Bu hizmetten faydalanabilmek için 12 ay üyelik taahhüt ile Giriş Paketinin üzerine (en az) 2 Keyif Paketi ve Lig TV Paketi’ne abone olunması zorunludur.
Bu kampanyadan faydalanan yeni aboneliklerde ilk ay 6 süresi boyunca hizmet bedeli 31,99 TL olarak faturalanacaktır. 6 ay Erotik ve Digiturk HD hediyelerinden faydalanabilmek için seçilen servise 12 ay abonelik taahhütü verilmesi zorunludur. Hediye süresi bittiğinde seçtiğiniz Keyif Paketleri, Lig TV Paketi, Digiturk HD hediyeleri güncel taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanmaya başlayacaktır. Abone olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında seyredebilirsiniz. Bu hizmet sadece 3 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Lig TV aboneliklerizde sadece seçtiğiniz paket kapsamındaki maçları seyredebilirsiniz.
Digitürk Yan Oda Kampanyası Digitürk’te izlediğinizin aynısı yan oda da yarı fiyatına bu fırsatı kaçırmayın! Evde ikinci bir DIGITURK olsun, herkes ne izlemek istiyorsa onu izlesin! DIGITURK üyelerine, ikinci DIGITURK üyeliği ayda sadece 12,90 TL’denbaşlayan fiyatlarla!. 
Üstelik kurulum da bedava! İzlediğiniz ne varsa YAN ODA’da yarı fiyatına! Yan oda üyeliğinde ana üyelikteki paketlerin alınması durumunda %50 indirimden yararlanabilirsiniz. Paketinizi seçin, herkes odasında istediğini izlesin! Üstelik iç kurulum bedava!
 
 
 

Ticari üyelik ligtv

 
 
Lig tv ticari fiyatları 2012 2013 Digitürk Lig tv Ticari fiyatları işletmenizin özellikleri ve konumu hesaplanarak fiyatlandırılmaktadır. Lig tv ticari üyeliğinizi Hd olarak ta alabilirsiniz. Sizde işletmenizi stadyuma çevirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Uzman ekiplerimiz keşif için gelip size en uygun fiyat seçeneklerini sunsun uygun gördüğünüz taktirde aynı gün içerisinde kurulumunuz gerçekleştirilsin .
 

 

 

.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !